пʼятниця, червня 20, 2014

// // Залишити відгук

Слухаємо англійською - The Reason

Не так давно я писала про чудовий сервіс Readlang, завдяки якому можна не лише досить вільно читати будь-які тексти інозенмою мовою, навіть досить складні, але й систематизувати процес вивчення нових слів. Однак це не все, на що здатен цей сервіс. Тут також можна слухати окремі відео з Youtube, читати текст того, що вимовляється на екрані, і перекладати незнайомі вам слова.
Сьогодні я хочу поділитися не новою, але симпатичною піснею The Reason у виконанні Hoobastank.
Перейшовши за посиланням, ви побачите приблизно таке вікно (при натисненні на фото воно збільшується):
Вибір мови перекладу

Тут ви маєте вибрати, на яку мову хочете перекладати пісню. Вибір мов великий, включає й російську, й українську. Слова і словосполучення будуть перекладатися гугло-перекладачем на ту мову, яку ви вибрали, як показано нижче:
Режим перекладу
Якщо ви звернули увагу, під текстом і над відеороликом є кілька вкладок: перша Translate, друга -  Play. В першому режимі при натисненні на слово ви бачитимите його переклад. В режимі Play ви можете натиснути на слово, і пісню "перемотає" на потрібне місце.
Режим перемотування
Спробуйте послухати цю пісню і поділіться враженнями в коментарях: чи сподобалась вам пісня, чи легко і цікаво було використовувати цю функцію Readlang, які ще пісні ви б хотіли так "опрацювати".